Medine İpeği

Son zamanların en popüler kumaş seçeneklerinden birisi medine ipeğidir. Bu kumaş, Türkiye’de üretilen, yerli bir seçenek olup krep kumaşlara benzer bir yapıya sahiptir. Oldukça farklı renk seçeneklerinde sizlerle buluşturulan medine ipeğinin bu kadar popüler bir noktaya ulaşmasının en temel nedeni dört mevsim tercih edilebilen, nefes alan yumuşacık kumaş yapısıdır. İç göstermeyen bu kumaş, terletme yapmaması sayesinde güneşli ve sıcak günlerde de tercih edilebilir. Kullanım kolaylığının yanı sıra, kumaşının kaliteli ve lüks görünümü gösterişli bir şıklığı da beraberinde getirir. Bu değerli kumaş, oldukça farklı renk seçeneklerinde sizlerle buluşturulur. Açık renkli modellerin canlı yapısını tercih edebileceğiniz gibi koyu renklerin asil duruşunu da taşıyabilirsiniz. Kış aylarında gardıropların vazgeçilmezleri siyah, gri ve lacivert gibi tonlar olduğundan bunlarla uyum göstermesi için koyu renkleri tercih edebilir, havalar ısınınca açık renklere yönelebilirsiniz. Desenli ve sade modeller arasından tercihinizi zevkinize ve kişisel tarzınıza uygun olarak yapabilirsiniz.

Buqre olarak sizlerle buluşturduğumuz medine ipeği şal modelleri, oldukça uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Konforlu bir alışveriş süreci yaşayabileceğiniz sitemiz, müşteri dostu altyapısıyla her bir adımda size kolaylık sağlar. Sayfamızdan kampanyaları takip edebilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kaliteli kumaşlardan üretilmiş bu göz alıcı renklerle bezeli şal modellerine sahip olabilirsiniz.

Medine İpeği Şal

Medine ipeği şal modelleri, 2020 moda dünyasında popülerliğini koruyan ve yükselmekte olan parçalar arasında yer alır. Kumaşın kaliteli görünümünün yanı sıra farklı tarzlarla kombinlenebilir olması, çok amaçlı olarak tercih edilmesini sağlar. Günlük sportif bir tarzdan klasik şıklığa kadar her türlü kombini tamamlayıcı özellik gösterebilir. Kendine özgü bir kumaş olan medine ipeği, yerli üretim kumaşlar arasında sevilerek kullanılan seçenekler arasında yer alır. Bazı kumaşlar kalın yapısı yüzünden sadece kışın soğuğunda tercih edilebilirken bazı kumaşlar incecik dokusuyla sadece sıcak havalarda giyilir. Ancak medine ipeği şal modelleri, kumaşın nefes alan yapısı sayesinde dört mevsim rahatlıkla kullanılabilmektedir. İç göstermeyen bu kumaş yumuşak dokusu ve göz alıcı duruşu ile uyumlu kombinler yapmanızı sağlayabilir. Tesettür giyimde popüler olarak tercih edilen bu kumaşın dokusu, her türlü renkle hoş bir görünüm yaratır. Renkler açısından klasik seçeneklerden son trendlere uygun canlı modellere kadar geniş bir ürün skalası bulunur. Nispeten daha koyu renklere bir yönelme olsa da seçenekler bunlarla sınırlı değildir. İpeğin yumuşacık dokunuşu ve kumaşın kalitesi, harika bir görünüm sağlamakla sınırlı kalmaz. Aynı zamanda parfüm gibi kokuları uzun süre tutarak çevrenize ve size hoş bir deneyim yaşatır. Sıklıkla tercih edilen bu kumaşın gardıropların eksilmez parçası haline gelmesini sağlayan özelliği, farklı kombinler ve kumaş türleriyle uyum gösterebilmesidir. Konforu, çok yönlü kullanım olanağını kısıtlamamıştır. Spor kumaşlardan oluşan günlük bir kombine de özel gün ve gecelerde tercih edilen kumaşlara da uyum gösterebilir. Kot ve keten, günlük kullanım için kombinleyebileceğiniz kumaş seçenekleri arasında yer alır. Örneğin, kot ceket ya da trençkot gibi seçeneklerin üzerinde Medine ipeği şal, hoş bir görüntü yaratacaktır.

 

Desenli Şal

Giyim sırasında hissedilecek memnuniyeti etkileyen en önemli husus, kumaşın yumuşaklığıdır. Şallarda te