Şal Modelleri

Buqre farkıyla sizlere sunduğumuz şal modelleri, güncellenen ve yenilenen tasarımlarıyla her yaştan ve tarzdan kadının ilgisini çeker niteliktedir. Herkesin zevkine uygun bir modele ulaşmasını hedefleyerek çıktığımız bu yolculukta sadece renk açısından değil, tasarım, desen ve kumaş açısından da farklı model seçeneklerini sizlerle buluşturuyoruz. Tüm şal modellerinin üretim aşamasında tercih edilen kumaş malzemelerini özenle seçiyoruz. Yumuşak olduğu kadar uzun süreli bir kullanımı garantiler nitelikteki dayanıklılığa sahip olan kumaşlar kullanıyoruz. Kumaşların türüne bağlı olarak kalınlıkları ve cilt üzerinde bıraktıkları hisleri değişiklik gösterir. Dört mevsim tercih edilebilecek ürünlerin yanı sıra, daha soğuk ve daha sıcak havalara uygun farklı kumaş türleri de seçenekler arasında yer alır. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize bağlı olarak şal modelleri arasından tercihinizi yaparken, bu hususa karar verebilirsiniz. Sayfamızda bulunan ürünlere göz atabilir, ürün fotoğraflarından genel görünümlerine ulaşabilir, ürün sayfalarına girerek şal modelleri hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz. Buqre olarak sizlerle buluşturduğumuz geniş ürün yelpazesi içinden tercihinizi yaptıktan sonra, tek yapmanız gereken konforlu alışveriş sürecinin tadını çıkartmak. 2020’nin son trendlerinden vazgeçilmez klasiklere kadar değişiklik gösteren şal modelleri sizlerle!

2020 Şal Modelleri

Günlük kombinler yapılırken şal seçiminde renk, desen ve kumaş uyumuna dikkat edilmesi gerekir. Kombinin en küçük parçası bile genel görünüm üzerinde büyük etkilere sahip olabilir. Gardırobunuzun vazgeçilmez parçaları ve sürekli tercih ettiğiniz renkleri göz önünde bulundurarak 2020 şal modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Her zaman tercihe edebileceğiniz, kişiliğinize uygun birkaç model elde ettikten sonra, özel günlerde giyebileceğiniz ya da tarzınızın sınırlarını zorlamak istediğiniz zamanlarda tercih edebileceğiniz farklı tasarım ve renk seçeneklerine yönelebilirsiniz. Bu şekilde her zaman elinizin altında olacak birkaç vazgeçilmez şalın yanı sıra, gardırobunuz için bir yenilik niteliğinde olacak modeller de elde edebilirsiniz. Bulunduğunuz her yerde, girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekebilir, göz alıcı tarzınızla bir moda ikonu haline gelebilirsiniz.

2020 şal modelleri, göz alıcı tasarımları ve yumuşacık dokusuyla hediye etmek için de sıklıkla tercih ediliyor. Sunulan çeşitli renk ve model seçenekleri hediye alacağınız kişinin tarzına ve zevkine uygun parçaya kolaylıkla ulaşmanızı garantiliyor. Bu hediyeleri, anneler günü, kadınlar günü, doğum günü, özel bir anın yıldönümü gibi kutlamalarda vererek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 2020 şal modelleri ile tarzlarına modern bir dokunuşta bulunabilir, giydikçe sizleri sevgiyle hatırlayacakları bir parça bulabilirsiniz. Sayfamızda bulunan yüksek kalitedeki bu ürünlere, konforlu bir alışveriş süreciyle sahip olabilirsiniz.

Desenli Şal

Giyim sırasında hissedilecek memnuniyeti etkileyen en önemli husus, kumaşın yumuşaklığıdır. Şallarda tercih edilen kumaşın cilt üzerinde bırakacağı hissin özenle ayarlanması gerekir. Buqre olarak sizlerle buluşturduğumuz tüm modellerde alanında uzman ekipler tarafından seçilmiş ve hazırlanmış yumuşacık kumaşlar kullanılmıştır.

Yumuşaklık giyen kişide bırakacağı hisleri etkilerken şalın tasarımı, çevrenizdekiler üzerinde bırakacağı hissi etkiler. Tasarım ve desen, şal seçimi sırasında dikkatle tercih edilmesi gereken bir noktadır. Estetik duruşunu tamamen değiştirebilecek bir etkiye sahiptir. Desenli şal modelleri kendi tarzını, kişiliğini ve stilini yansıtmayı seven kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Son trendlerle moda dünyasına gelen yenilikler, oldukça farklı model seçenekleri ortaya çıkmasını sağlamıştır. Çiçek desenleri gibi bahar ayının neşeli yapısıyla bezenmiş modeller, klasik vazgeçilmezler arasında yer alır. Bu modellerde sunulan renk seçeneklerinin canlılığı, sıcak havalarda en çok tercih edilen modeller arasında yer almasını sağlayan özelliklerindendir. Daha modern bir duruşa sahip olan ve son trendlere uygun olarak nötr renk seçeneklerinde sizlere sunulan bir model ise geometrik desenli şal modelleridir. Bu ürünler, günlük sportif bir tarzdan şık bir akşam yemeğine kadar değişiklik gösteren durumlarda kullanılabilir. Haraketli görünümleri ile desenli şal modelleri farklı renk ve tasarım seçeneklerine sahiptir. Bu seçeneklere sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilir, yeni gelen ürünleri inceleyerek son trendlere uygun olarak tasarlanan bu modellere göz atabilirsiniz.

Medine İpeği

Son zamanların en popüler kumaş seçeneklerinden birisi medine ipeğidir. Bu kumaş, Türkiye’de üretilen, yerli bir seçenek olup krep kumaşlara benzer bir yapıya sahiptir. Oldukça farklı renk seçeneklerinde sizlerle buluşturulan medine ipeğinin bu kadar popüler bir noktaya ulaşmasının en temel nedeni dört mevsim tercih edilebilen, nefes alan yumuşacık kumaş yapısıdır. İç göstermeyen bu kumaş, terletme yapmaması sayesinde güneşli ve sıcak günlerde de tercih edilebilir. Kullanım kolaylığının yanı sıra, kumaşının kaliteli ve lüks görünümü gösterişli bir şıklığı da beraberinde getirir. Bu değerli kumaş, oldukça farklı renk seçeneklerinde sizlerle buluşturulur. Açık renkli modellerin canlı yapısını tercih edebileceğiniz gibi koyu renklerin asil duruşunu da taşıyabilirsiniz. Kış aylarında gardıropların vazgeçilmezleri siyah, gri ve lacivert gibi tonlar olduğundan bunlarla uyum göstermesi için koyu renkleri tercih edebilir, havalar ısınınca açık renklere yönelebilirsiniz. Desenli ve sade modeller arasından tercihinizi zevkinize ve kişisel tarzınıza uygun olarak yapabilirsiniz.

Buqre olarak sizlerle buluşturduğumuz medine ipeği şal modelleri, oldukça uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Konforlu bir alışveriş süreci yaşayabileceğiniz sitemiz, müşteri dostu altyapısıyla her bir adımda size kolaylık sağlar. Sayfamızdan kampanyaları takip edebilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kaliteli kumaşlardan üretilmiş bu göz alıcı renklerle bezeli şal modellerine sahip olabilirsiniz.

Medine İpeği Şal

Medine ipeği şal modelleri, 2020 moda dünyasında popülerliğini koruyan ve yükselmekte olan parçalar arasında yer alır. Kumaşın kaliteli görünümünün yanı sıra farklı tarzlarla kombinlenebilir olması, çok amaçlı olarak tercih edilmesini sağlar. Günlük sportif bir tarzdan klasik şıklığa kadar her türlü kombini tamamlayıcı özellik gösterebilir. Kendine özgü bir kumaş olan medine ipeği, yerli üretim kumaşlar arasında sevilerek kullanılan seçenekler arasında yer alır. Bazı kumaşlar kalın yapısı yüzünden sadece kışın soğuğunda tercih edilebilirken bazı kumaşlar incecik dokusuyla sadece sıcak havalarda giyilir. Ancak medine ipeği şal modelleri, kumaşın nefes alan yapısı sayesinde dört mevsim rahatlıkla kullanılabilmektedir. İç göstermeyen bu kumaş yumuşak dokusu ve göz alıcı duruşu ile uyumlu kombinler yapmanızı sağlayabilir. Tesettür giyimde popüler olarak tercih edilen bu kumaşın dokusu, her türlü renkle hoş bir görünüm yaratır. Renkler açısından klasik seçeneklerden son trendlere uygun canlı modellere kadar geniş bir ürün skalası bulunur. Nispeten daha koyu renklere bir yönelme olsa da seçenekler bunlarla sınırlı değildir. İpeğin yumuşacık dokunuşu ve kumaşın kalitesi, harika bir görünüm sağlamakla sınırlı kalmaz. Aynı zamanda parfüm gibi kokuları uzun süre tutarak çevrenize ve size hoş bir deneyim yaşatır. Sıklıkla tercih edilen bu kumaşın gardıropların eksilmez parçası haline gelmesini sağlayan özelliği, farklı kombinler ve kumaş türleriyle uyum gösterebilmesidir. Konforu, çok yönlü kullanım olanağını kısıtlamamıştır. Spor kumaşlardan oluşan günlük bir kombine de özel gün ve gecelerde tercih edilen kumaşlara da uyum gösterebilir. Kot ve keten, günlük kullanım için kombinleyebileceğiniz kumaş seçenekleri arasında yer alır. Örneğin, kot ceket ya da trençkot gibi seçeneklerin üzerinde Medine ipeği şal, hoş bir görüntü yaratacaktır.

Tesettür Şal

Tesettür şal modellerinin üretim ve tasarım aşamasında çeşitli özelliklere sahip olan eşsiz kumaşlar kullanılır. Lüks ve kaliteli görünümünden ödün vermeden rahat bir deneyim yaşatan seçenekler tercih edilir. Gardırobunuzda uzun süreli saklamanız, asmanız ve kullanmanız için özenle hazırlanan tesettür şallar, parlak dokusuyla girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar. Kışın sıcak, yazın serin bir deneyim yaşamanızı sağlar. Nefes alan dokusu, cildinizi sıkmaz veya boğmaz. Doğal akışın, nem ve sıcaklık dengesini korunmasını sağlar. Cilt üzerinde herhangi bir kızarıklık, kaşıntı ya da rahatsızlık oluşturmaz. Tesettür şal üretiminde tercih ettiğimiz kumaşlar doğası gereği, gerilmelere ve dış darbelere dayanıklı bir özellik gösterir. Aşınmaya karşı dirençlidir. Direnci ve dayanıklılığı, esnekliğinden ödün vermesine neden olmaz. Kullanım süreci sırasında konfor sunmasını sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Esneme sonrası eski boyutuna döner, sarkma ya da aşınmaya bağlı uzama yapmaz. Bu özelliklerinin hepsi minimum düzeyse kırışıklık yapmasına sebep olur. Orijinal duruşunu korur. Kendi şeklini koruyup kırışıklıklara karşı direnç göstererek kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar. Tasarım sürecinde göz alıcı parlaklıktaki renklerin verilmesi için tercih edilen boyar maddeler, yıkanma sonucu solma yapmaz. Güneş ışığına dayanıklıdır. İlk günkü parlaklığını ve canlılığını uzun süre korur. Kısacası Burqe olarak sizlerle buluşturduğumuz kaliteli bir yapıya sahip bu zarif görünümlü şal modelleri, uzun süreli bir kullanım konforunu ayaklarınıza getirir.

Tesettür Şal Modelleri

Tesettürlü kadınlar için şal seçimi, günlük kombinin her bir parçası kadar önemlidir. En değerli aksesuar olan tesettür şal modelleri, geniş bir renk, desen, kumaş ve tasarım yelpazesinde sunulur. Göz alıcı tasarımlarıyla her birinin farklı bir değeri olan bu seçenekler, modern duruşları ve şık görüntüleriyle tarzınızı farklı bir seviyeye çıkartmanıza yardımcı olabilir. Pratik kullanımları ve herkesin kendi kişiliğine uygun bir modele ulaşmasını garantileyen geniş ürün seçenekleri, popüler olarak tercih edilmelerini sağlayan özelliklerindendir. Tesettür şal modelleri, hızlı ve kolay şekillerde bağlanabilir. Fonksiyonel ve pratik kullanımı, günlük hayatta tercih edilmesini sağlar. Rahat kombin yapılabilen kumaş seçenekleri, her türlü tarza sahip gardıroba uyum gösterebilir. Burqe olarak sizlerle buluşturduğumuz tüm tesettür şal modellerinde tercih edilen kumaşlar ve boyar maddeler özenle seçilmiştir. Dış uyaranlara ilk tepki veren kısım insan cildidir. Çevreden gelen etkilerle ilk karşılaşan bariyer orasıdır. Ciltle sürekli olarak ve direkt temas halinde olan şalların üretim sürecinde gerekli özenin gösterilmemesi durumunda çok çeşitli sorunlarla karşılaşılabilir. Bu sorunların ciddiyeti, esnek olmayan bir kumaşın yaratacağı baskıya karşı gelişen kızarıklıktan boyar maddelerde kullanılan kimyasallara karşı olan alerjik tepkilere kadar farklılık gösterebilir. Sitemizde sizlere sunulan tüm şal modellerinde, insan sağlığına zarar vermeyen kumaşlar ve boyar maddeler kullanılmış, doğaya zarar vermeyen bir üretim süreci izlenmiştir.

Yeni Şal Modelleri

Yeni şal modelleri, son zamanların moda trendlerine uygun olarak güncellenmiş tasarımlarıyla göz alıcı seçeneklere sahiptir. Birçok farklı renk ve model seçeneği içeren bu kategoride modern görünümlerden klasik vazgeçilmezlere kadar değişen geniş bir kategoriye ulaşabilirsiniz. Bu geniş ürün seçenekleri her türlü tarza, kombine ve kıyafete uyum sağlayabilecek bir şal modeline ulaşmanıza imkân sağlar. Yeni şal modelleri arasından seçiminizi yaparken göz önünde bulundurulması gereken birkaç nokta ve dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır. Şalın rengi bunlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. En çok dikkat çeken ve ilk bakışta göze çarpan şey, renktir. Sayfamızda bulunan yeni şal modelleri arasında son trendlerle yükselen farklı renk seçenekleri sizlere sunulur. Bunlar arasından en ideal tercihi yapmak için gardırobunuzda sahip olduğunuz kıyafetlerin genel renk yoğunluğunu ve tercih ettiğiniz tarzın duruşunu bilmeniz gerekir. Eğer özel bir ortam için hazırladığınız kombinle giyilecek şal arıyorsanız, aklınızda genel bir görünüm veya belli bir renk skalası oluşmuştur. Ancak gardırobunuza günlük kullanım için alacağınız bir şal arayışındaysanız günlük olarak giymeye meyilli olduğunuz kıyafetleri tanımanız önerilir. Bu şekilde kıyafetlerinizin rengiyle uyum gösterecek bir tercih yapabilirsiniz. Rengin yanı sıra desen de büyük önem arz eder. Bir şalın desen tasarımı, tarzını ve duruşunu tamamen değiştirebilir niteliktedir. Rengini, desenini ve genel havasını kendinize uygun olarak seçerek, günlük kullanımda sizi mutlu edecek sonuçlar elde edebilirsiniz.

Şal Dünyası

Şal dünyası, son moda akımlarına uygun olarak değişen ve gelişen tasarımlarıyla sürekli olarak genişleyen bir ürün portföyüne sahiptir. Tercih edilen kumaşların çok yönlülüğü, kot ve keten gibi kumaşların tercih edildiği günlük spor bir kombine de özel gün ve gecelerde giyilen şık tarzlara da uyum göstermesini sağlar. Tercih edeceğiniz şal rengini, genel kombininizle aynı tonlarda tutarak daha zarif ve modaya uygun bir görünüm yakalayabilirsiniz. Geniş şal dünyasından bulabileceğiniz desenli modellerin renk geçişleriyle daha canlı ve dinamik bir görünüm elde edebilirsiniz. Son trendlere uygun yeni ürünlerden oluşan şal modellerinin bulunduğu ürün portföyümüzde şık olduğu kadar konforlu da olan bir koleksiyon bulabilirsiniz. Tarzınızı yansıtabileceğiniz bu aksesuarlar gardıroplarınızın vazgeçilmez bir parça olabilir. Tesettürlü kadınlar için büyük önem arz eden şalların seçimi birçok husus göz önünde bulundurularak yapılır. Renk seçimi, bunların başında gelir. Renk seçiminin yanı sıra desen ve tasarım seçimi de oldukça önemlidir. Sayfamızdan ulaşabileceğiniz geniş şal dünyası modelleri arasında, düz ve desenli modeller seçenekler arasında sunulur. Düz şal modellerini, hareketli parçalarla kombinlediğiniz bir tarzda tercih ederek uyumu yakalayabilirsiniz. Aynı şekilde düz parçalarla kombinlediğiniz bir görünüm için desenli şal modellerini tercih edebilirsiniz. Desen ve renk uyumunu yakalayarak göz alıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Her bir parçayla ve aksesuarla, kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Şal Modelleri 2020

Şal modelleri 2020 ürün portföyünde son trendlere uygun olarak yenilenen tasarımların yanı sıra yükselen bir kumaş kalitesi de mevcuttur. Şalın dokusu ve yumuşaklığı, kullanım sürecinin konforunu tamamen değiştirebilecek kadar önemli bir etkendir. Kumaşın cilt üzerinde bıraktığı hissin önemini bilen ekiplerimiz tarafından hazırlanan kumaşlarımız, ipeksi bir dokunuş niteliğindedir. Ayrıca kumaşlarımız, kolay ve pratik bir kullanım sürecini garantiler nitelikte yıkama ve kullanma özelliklerine sahiptir. Dayanıklı yapısı, farklı saklama koşullarına uyum gösterebilmesini sağlar. Uzun süreli kullanımı garantileyen bu özelliği, göz alıcı bir tarzın sizinle kalmasını garantiler. Şal modelleri 2020 seçeneklerimiz arasında esnek yapıya sahip kumaşlardan üretilmiş çeşitli modeller mevcuttur. Bu esneklik, giyim sırasında vücudunuza harika bir uyum göstermesini sağlar. Ayrıca herhangi bir kırışıklığın önüne geçen bir özellik de gösterir. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz her anda hızla üzerinize geçirebileceğiniz bir ürün elde edersiniz. Sayfamızda bulunan şal modelleri 2020 seçenekleri arasından giyim tarzınıza uygun modellere ulaşabilirsiniz. Kombinlerinizle mükemmel uyum gösterecek bu tasarımlar tesettür giyim için kolaylık ve şıklık tasarlamak hedeflenerek üretilmiştir. Size, gardırobunuza ve kişiliğinize uygun şal modellerini bulduktan sonra müşteri dostu konforlu alışveriş sürecimizin tadını çıkartabilirsiniz.