Şal Modelleri

Buqre farkıyla sizlere sunduğumuz şal modelleri, güncellenen ve yenilenen tasarımlarıyla her yaştan ve tarzdan kadının ilgisini çeker niteliktedir. Herkesin zevkine uygun bir modele ulaşmasını hedefleyerek çıktığımız bu yolculukta sadece renk açısından değil, tasarım, desen ve kumaş açısından da farklı model seçeneklerini sizlerle buluşturuyoruz. Tüm şal modellerinin üretim aşamasında tercih edilen kumaş malzemelerini özenle seçiyoruz. Yumuşak olduğu kadar uzun süreli bir kullanımı garantiler nitelikteki dayanıklılığa sahip olan kumaşlar kullanıyoruz. Kumaşların türüne bağlı olarak kalınlıkları ve cilt üzerinde bıraktıkları hisleri değişiklik gösterir. Dört mevsim tercih edilebilecek ürünlerin yanı sıra, daha soğuk ve daha sıcak havalara uygun farklı kumaş türleri de seçenekler arasında yer alır. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize bağlı olarak şal modelleri arasından tercihinizi yaparken, bu hususa karar verebilirsiniz. Sayfamızda bulunan ürünlere göz atabilir, ürün fotoğraflarından genel görünümlerine ulaşabilir, ürün sayfalarına girerek şal modelleri hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz. Buqre olarak sizlerle buluşturduğumuz geniş ürün yelpazesi içinden tercihinizi yaptıktan sonra, tek yapmanız gereken konforlu alışveriş sürecinin tadını çıkartmak. 2020’nin son trendlerinden vazgeçilmez klasiklere kadar değişiklik gösteren şal modelleri sizlerle!

2020 Şal Modelleri

Günlük kombinler yapılırken şal seçiminde renk, desen ve kumaş uyumuna dikkat edilmesi gerekir. Kombinin en küçük parçası bile genel görünüm üzerinde büyük etkilere sahip olabilir. Gardırobunuzun vazgeçilmez parçaları ve sürekli tercih ettiğiniz renkleri göz önünde bulundurarak 2020 şal modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Her zaman tercihe edebileceğiniz, kişiliğinize uygun birkaç model elde ettikten sonra, özel günlerde giyebileceğiniz ya da tarzınızın sınırlarını zorlamak istediğiniz zamanlarda tercih edebileceğiniz farklı tasarım ve renk seçeneklerine yönelebilirsiniz. Bu şekilde her zaman elinizin altında olacak birkaç vazgeçilmez şalın yanı sıra, gardırobunuz için bir yenilik niteliğinde olacak modeller de elde edebilirsiniz. Bulunduğunuz her yerde, girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekebilir, göz alıcı tarzınızla bir moda ikonu haline gelebilirsiniz.

2020 şal modelleri, göz alıcı tasarımları ve yumuşacık dokusuyla hediye etmek için de sıklıkla tercih ediliyor. Sunulan çeşitli renk ve model seçenekleri hediye alacağınız kişinin tarzına ve zevkine uygun parçaya kolaylıkla ulaşmanızı garantiliyor. Bu hediyeleri, anneler günü, kadınlar günü, doğum günü, özel bir anın yıldönümü gibi kutlamalarda vererek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 2020 şal modelleri ile tarzlarına modern bir dokunuşta bulunabilir, giydikçe sizleri sevgiyle hatırlayacakları bir parça bulabilirsiniz. Sayfamızda bulunan yüksek kalitedeki bu ürünlere, konforlu bir alışveriş süreciyle sahip olabilirsiniz.

 

Tesettür Şal

Tesettür şal modellerinin üretim ve tasarım aşamasında çeşitli özelliklere sahip olan eşsiz kumaşlar kullanılır. Lüks ve kaliteli görünümünden ödün vermeden rahat bir deneyim yaşatan seçenekler tercih edilir. Gardırobunuzda uzun süreli saklamanız, asmanız ve kullanmanız için özenle hazırlanan tesettür şallar, parlak dokusuyla girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar. Kışın sıcak, yazın serin bir deneyim yaşamanızı sağlar. Nefes alan dokusu, cildinizi sıkmaz veya boğmaz. Doğal akışın, nem ve sıcaklık dengesini korunmasını sağlar. Cilt üzerinde herhangi bir kızarıklık, kaşıntı ya da rahatsızlık oluşturmaz. Tesettür şal üretiminde tercih ettiğimiz kumaşlar doğası gereği, gerilmelere ve dış darbelere dayanıklı bir özellik gösterir. Aşınmaya karşı dirençlidir. Direnci ve dayanıklılığı, esnekliğinden ödün vermesine neden olmaz. Kullanım süreci sırasında konfor sunmasını sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Esneme sonrası eski boyutuna döner, sarkma ya da aşınmaya bağlı uzama yapmaz. Bu özelliklerinin hepsi minimum düzeyse kırışıklık yapmasına sebep olur. Orijinal duruşunu korur. Kendi şeklini koruyup kırışıklıklara karşı direnç göstererek kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar. Tasarım sürecinde göz alıcı parlaklıktaki renklerin verilmesi için tercih edilen boyar maddeler, yıkanma sonucu solma yapmaz. Güneş ışığına dayanıklıdır. İlk günkü parlaklığını ve canlılığını uzun süre korur. Kısacası Burqe olarak sizlerle buluşturduğumuz kaliteli bir yapıya sahip bu zarif görünümlü şal modelleri, uzun süreli bir kullanım konforunu ayaklarınıza getirir.

Tesettür Şal Modelleri

Tesettürlü kadınlar için şal seçimi, günlük kombinin her bir parçası kadar önemlidir. En değerli aksesuar olan tesettür şal modelleri, geniş bir renk, desen, kumaş ve tasarım yelpazesinde sunulur. Göz alıcı tasarımlarıyla her birinin farklı bir değeri olan bu seçenekler, modern duruşları ve şık görüntüleriyle tarzınızı farklı bir seviyeye çıkartmanıza yardımcı olabilir. Pratik kullanımları ve herkesin kendi kişiliğine uygun bir modele ulaşmasını garantileyen geniş ürün seçenekleri, popüler olarak tercih edilmelerini sağlayan özelliklerindendir. Tesettür şal modelleri, hızlı ve kolay şekillerde bağlanabilir. Fonksiyonel ve pratik kullanımı, günlük hayatta tercih edilmesini sağlar. Rahat kombin yapılabilen kumaş seçenekleri, her türlü tarza sahip gardıroba uyum gösterebilir. Burqe olarak sizlerle buluşturduğumuz tüm tesettür şal modellerinde tercih edilen kumaşlar ve boyar maddeler özenle seçilmiştir. Dış uyaranlara ilk tepki veren kısım insan cildidir. Çevreden gelen etkilerle ilk karşılaşan bariyer orasıdır. Ciltle sürekli olarak ve direkt temas halinde olan şalların üretim sürecinde gerekli özenin gösterilmemesi durumunda çok çeşitli sorunlarla karşılaşılabilir. Bu sorunların ciddiyeti, esnek olmayan bir kumaşın yaratacağı baskıya karşı gelişen kızarıklıktan boyar maddelerde kullanılan kimyasallara karşı olan alerjik tepkilere kadar farklılık gösterebilir. Sitemizde sizlere sunulan tüm şal modellerinde, insan sağlığına zarar vermeyen kumaşlar ve boyar maddeler kullanılmış, doğaya zarar vermeyen bir üretim süreci izlenmiştir.

Yeni Şal Modelleri

Yeni şal modelleri, son zamanların moda trendlerine uygun olarak güncellenmiş tasarımlarıyla göz alıcı seçeneklere sahiptir. Birçok farklı renk ve model seçeneği içeren bu kategoride modern görünümlerden klasik vazgeçilmezlere kadar değişen geniş bir kategoriye ulaşabilirsiniz. Bu geniş ürün seçenekleri her türlü tarza, kombine ve kıyafete uyum sağlayabilecek bir şal modeline ulaşmanıza imkân sağlar. Yeni şal modelleri arasından seçiminizi yaparken göz önünde bulundurulması gereken birkaç nokta ve dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır. Şalın rengi bunlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. En çok dikkat çeken ve ilk bakışta göze çarpan şey, renktir. Sayfamızda bulunan yeni şal modelleri arasında son trendlerle yükselen farklı renk seçenekleri sizlere sunulur. Bunlar arasından en ideal tercihi yapmak için gardırobunuzda sahip olduğunuz kıyafetlerin genel renk yoğunluğunu ve tercih ettiğiniz tarzın duruşunu bilmeniz gerekir. Eğer özel bir ortam için hazırladığınız kombinle giyilecek şal arıyorsanız, aklınızda genel bir görünüm veya belli bir renk skalası oluşmuştur. Ancak gardırobunuza günlük kullanım için alacağınız bir şal arayışındaysanız günlük olarak giymeye meyilli olduğunuz kıyafetleri tanımanız önerilir. Bu şekilde kıyafetlerinizin rengiyle uyum gösterecek bir tercih yapabilirsiniz. Rengin yanı sıra desen de büyük önem arz eder. Bir şalın desen tasarımı, tarzını ve duruşunu tamamen değiştirebilir niteliktedir. Rengini, desenini ve genel havasını kendinize uygun olarak seçerek, günlük kullanımda sizi mutlu edecek sonuçlar elde edebilirsiniz.

Şal Dünyası

Şal dünyası, son moda akımlarına uygun olarak değişen ve gelişen tasarımlarıyla sürekli olarak genişleyen bir ürün portföyüne sahiptir. Tercih edilen kumaşların çok yönlülüğü, kot ve keten gibi kumaşların tercih edildiği günlük spor bir kombine de özel gün ve gecelerde giyilen şık tarzlara da uyum göstermesini sağlar. Tercih edeceğiniz şal rengini, genel kombininizle aynı tonlarda tutarak daha zarif ve modaya uygun bir görünüm yakalayabilirsiniz. Geniş şal dünyasından bulabileceğiniz desenli modellerin renk geçişleriyle daha canlı ve dinamik bir görünüm elde edebilirsiniz. Son trendlere uygun yeni ürünlerden oluşan şal modellerinin bulunduğu ürün portföyümüzde şık olduğu kadar konforlu da olan bir koleksiyon bulabilirsiniz. Tarzınızı yansıtabileceğiniz bu aksesuarlar gardıroplarınızın vazgeçilmez bir parça olabilir. Tesettürlü kadınlar için büyük önem arz eden şalların seçimi birçok husus göz önünde bulundurularak yapılır. Renk seçimi, bunların başında gelir. Renk seçiminin yanı sıra desen ve tasarım seçimi de oldukça önemlidir. Sayfamızdan ulaşabileceğiniz geniş şal dünyası modelleri arasında, düz ve desenli modeller seçenekler arasında sunulur. Düz şal modellerini, hareketli parçalarla kombinlediğiniz bir tarzda tercih ederek uyumu yakalayabilirsiniz. Aynı şekilde düz parçalarla kombinlediğiniz bir görünüm için desenli şal modellerini tercih edebilirsiniz. Desen ve renk uyumunu yakalayarak göz alıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Her bir parçayla ve aksesuarla, kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Şal Modelleri 2020

Şal modelleri 2020 ürün portföyünde son trendlere uygun olarak yenilenen tasarımların yanı sıra yükselen bir kumaş kalitesi de mevcuttur. Şalın dokusu ve yumuşaklığı, kullanım sürecinin konforunu tamamen değiştirebilecek kadar önemli bir etkendir. Kumaşın cilt üzerinde bıraktığı hissin önemini bilen ekiplerimiz tarafından hazırlanan kumaşlarımız, ipeksi bir dokunuş niteliğindedir. Ayrıca kumaşlarımız, kolay ve pratik bir kullanım sürecini garantiler nitelikte yıkama ve kullanma özelliklerine sahiptir. Dayanıklı yapısı, farklı saklama koşullarına uyum gösterebilmesini sağlar. Uzun süreli kullanımı garantileyen bu özelliği, göz alıcı bir tarzın sizinle kalmasını garantiler. Şal modelleri 2020 seçeneklerimiz arasında esnek yapıya sahip kumaşlardan üretilmiş çeşitli modeller mevcuttur. Bu esneklik, giyim sırasında vücudunuza harika bir uyum göstermesini sağlar. Ayrıca herhangi bir kırışıklığın önüne geçen bir özellik de gösterir. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz her anda hızla üzerinize geçirebileceğiniz bir ürün elde edersiniz. Sayfamızda bulunan şal modelleri 2020 seçenekleri arasından giyim tarzınıza uygun modellere ulaşabilirsiniz. Kombinlerinizle mükemmel uyum gösterecek bu tasarımlar tesettür giyim için kolaylık ve şıklık tasarlamak hedeflenerek üretilmiştir. Size, gardırobunuza ve kişiliğinize uygun şal modellerini bulduktan sonra müşteri dostu konforlu alışveriş sürecimizin tadını çıkartabilirsiniz.

Şal Anahtar Kelimesi İle Alakalı Analiz Çalışmaları

Aşağıda sunduğumuz tabloda, şal anahtar kelimesi ile alakalı Google arama motorunda aranan ilk 100 kelimeyi bulabilirsiniz. Listede yer alan kelimelerin Google'da aylık kaç defa arandığı, ne kadar tıklandığı ve reklam kampanyalarında tıklama başı maliyetlerini görebilirsiniz.

Sıra No Anahtar Kelimeler Aylık Aranma Tıklanma Satış Başına Ödeme
Maliyeti
1 şal modelleri 14.000 4.031 0.28
2 medine ipeği şal 2.700 1.735 0.65
3 örgü şal modelleri 1.700 580 0.35
4 şal bağlama modelleri 1.600 508 0.32
5 şal bağlaması modelleri 1.200 318 0.26
6 şal bağlaması modelleri 2019 1.200 482 0.4
7 desenli şal 1.100 788 0.74
8 şal modelleri 2019 1.000 278 0.29
9 abiye şal modelleri 1.000 283 0.28
10 tesettür şal modelleri 1.000 189 0.19
12 tığ işi şal modelleri 900 356 0.4
13 medine ipeği eşarp 800 595 0.73
14 sal modelleri 800 184 0.22
15 şal eşarp modelleri 800 360 0.48
16 hazır şal modelleri 800 705 0.94
17 eşarp markaları 800 450 0.56
18 medine ipeği 700 249 0.34
19 şal baglama modelleri 2015 700 354 0.51
20 şal bağlamaları modelleri 600 208 0.34
21 alize üçgen şal modelleri 600 303 0.51
22 şal yapma modelleri 600 145 0.26
23 şal bagla modelleri 600 94 0.15
24 abiyenin üstüne şal modelleri 500 126 0.24
25 düğün için şal modelleri 500 107 0.22
26 şal modelleri 2018 500 178 0.34
27 düğün için şal bağlaması modelleri 500 70 0.13
28 şal modelleri tesettür 450 118 0.27
29 şal örgü modelleri 450 177 0.39
31 anlatımlı göznuru örgü dikdörtgen şal modelleri 450 251 0.57
32 şal modelleri örgü 450 188 0.43
34 şifon şal modelleri 450 144 0.33
35 en son çıkan şal modelleri 400 174 0.41
36 deryalı günler şal modelleri 400    
37 çeyizlik şal modelleri 400 80 0.19
38 eşarp şal modelleri 400 134 0.32
39 şal bağlamaları modelleri video 350    
40 sal bagla modelleri youtube 350    
41 oren hanim sal modelleri 350 76 0.22
42 şal bağlama modelleri resimli 350    
43 dikdörtgen şal modelleri ve yapılışı 350    
44 gelin şal modelleri 350 93 0.28
45 şal baglama modelleri 350 93 0.28
46 şal modelleri yapımı 350 109 0.33
47 şal bağlamaları modelleri resimli 350 83 0.24
48 üçgen şal modelleri 350 126 0.36
49 tülin iriş şal modelleri 350 197 0.54
50 düğün şal modelleri 350 82 0.23
51 fıstıklı şal modelleri 350 237 0.66
52 çıtçıtlı şal modelleri 300    
53 şal yapım modelleri 300 48 0.17
54 kapalı şal modelleri 300 28 0.1
55 tek tığla şal modelleri 300    
56 basit şal modelleri ve yapılışı 300 113 0.36
57 çiçekli şal modelleri 300 175 0.63
58 örümcekli şal modelleri 300    
59 boncuklu şal modelleri 300    
60 örgü şal modelleri yapılışı 300    
61 asker desenli şal 300    
62 şal bağlamaları modelleri uzman tv 300    
63 şal dünyası 300 332  
64 anlatımlı örgü şal modelleri 300    
65 el işi şal modelleri 300    
66 düğünlük şal modelleri yapılışı 300 19 0.06
67 şiş örgü şal modelleri ve yapılışı 300    
68 düğünlük şal modelleri 300 36 0.12
69 şal modelleri ve yapılışları 300    
70 uzun örgü şal modelleri 300 385  
71 şal bağlamak modelleri 300 91 0.29
72 düğünlük şal modelleri 2016 300    
73 derya baykal şal modelleri anlatımlı 300    
74 şiş örgü dikdörtgen şal modelleri 300    
75 abiye elbisenin üzerine şal modelleri 300    
76 şal nasıl bağlanır modelleri 250    
77 şişle şal modelleri 250 105 0.43
78 şal başörtü modelleri ve yapılışı 250    
79 şişle örülen şal modelleri anlatımlı 250 258  
80 yeni şal modelleri 2016 250    
81 şal örtme modelleri 2016 250    
82 taşlı şal modelleri 250    
83 şal yapımı modelleri 250 29 0.13
84 en yeni örgü şal modelleri 250 145 0.56
85 armine şal modelleri 250    
86 tafta şal bağlamaları modelleri 250 69 0.29
87 şal modelleri 2017 örgü 250 304  
88 nako örgü şal modelleri açıklamalı 250    
89 abiye şal modelleri yapılışı 250    
90 şal bağlama modelleri 2018 250 76 0.28
91 boneli şal modelleri 250    
92 kışlık omuz şal modelleri 250 170 0.74
93 dikdörtgen şal modelleri 2017 250    
94 yeni örgü şal modelleri 2017 250 122 0.53
95 tığ işi şal modelleri 2015 250 100 0.41
96 düğünde yapılacak şal modelleri 250 73 0.3
97 şiş örgü şal modelleri 250 139 0.53
98 tığla şal modelleri ve yapılışı 250    
99 düğün için şal modelleri 2016 250    
100 alize şal modelleri ve yapılışları 250 137 0.6
101 leopar desenli şal 250 238 0.9
102 kışlık şal modelleri 250 107 0.44

 

Aşağıdaki listemizde ise yine şal anahtar kelimesi ile dolaylı yönden bağlantılı olan kelime veya markaların Google üzerinde aylık kaç defa arandığı, tıklama sayıları ve tıklama başı maliyetleri görmekteyiz

Sıra No Anahtar Kelimeler Aylık Aranma Tıklanma Satış Başına Ödeme
Maliyeti
1 modaselvim 267.000 189.435 0.71
2 armine 66.000 45.965 0.7
3 aker 37.000 24.163 0.66
4 cacharel 31.000 18.491 0.59
5 hepsi burada efsane cuma 22.000 8.972 0.41
6 freshscarfs 15.000 9.970 0.65
7 şal modelleri 14.000 4.031 0.28
8 şal 13.000 4.880 0.39
9 freshscarf 12.000 7.320 0.59
10 eşarp 12.000 7.174 0.61
11 eşarppark 11.000 7.357 0.69
12 aker eşarp 10.000 7.427 0.73
13 armine eşarp 9.500 7.012 0.74
14 moda trend 8.500 4.580 0.54
15 ipek 7.900 1.889 0.24
16 sultan eşarp 7.500 4.952 0.66
17 sal 7.000 1.050 0.15
18 zühre 6.700 4.133 0.62
19 fresh scarfs 6.300 4.083 0.65
20 desenler 5.800 1.040 0.18
21 pier cardin 5.700 3.299 0.58
22 ipek eşarp 5.000 4.589 0.91
23 eşarp modelleri 4.900 2.045 0.42
24 armine 4.800 3.586 0.75
25 fresh 4.600 786 0.17
26 en.uygun 4.500 2.938 0.65
27 ipek şal 4.400 3.634 0.82
28 sütlü kahve 4.300 1.039 0.24
29 türban modelleri 4.100 865 0.21
30 scarf 3.400 544 0.16
31 başörtü 3.200 747 0.23
32 modakaşmir 3.200 2.053 0.65
33 levidor eşarp 3.100 2.625 0.85
34 vakko cüzdan 3.000 1.981 0.66
35 pierre cardin 2.900 1.778 0.61
36 medine ipeği şal 2.700 1.735 0.65
37 başörtüsü 2.600 419 0.16
38 pıerre cardın 2.500 1.372 0.55
39 pierre cardin eşarp 2.400 2.013 0.83
40 şal eşarp 2.300 1.323 0.57
41 hazır şal 2.100 1.256 0.59
42 gittigidiyor sipariş takip 2.000 1.857 0.95
43 sultaneşarp 1.800 1.022 0.58
44 çorap toptancısı 1.800 1.576 0.86
45 şifon şal 1.700 958 0.56
46 örgü şal modelleri 1.700 580 0.35
47 tığ 1.700 355 0.21
48 tığ işi 1.600 730 0.46
49 şal yapımı 1.600 471 0.3
50 armina 1.600 787 0.49
51 şalland 1.600 1.021 0.65
52 pamuklu şal 1.500 1.244 0.81
53 sefamerve citcitli sal 1.500 1.102 0.75
54 silk home eşarp 1.500 1.085 0.74
55 fresh scarf 1.500 979 0.66
56 esarp 1.500 982 0.67
57 şal örnekleri 1.400 707 0.5
58 eşarp park 1.200 843 0.69
59 moda kaşmir 1.200 807 0.69
60 esarppark 1.200 864 0.75
61 sarar outlet 1.100 901 0.82
62 aker esarp 1.100 830 0.78
63 abiye şal 1.100 726 0.64
64 eşarp yelpazesi 1.100 826 0.74
65 armine esarp 1.100 781 0.71
66 başörtü dükkanı 1.100 628 0.59
67 altın eşarp 1.100 868 0.79
68 desenli şal 1.100 788 0.74
69 baş örtüsü 1.100 290 0.26
70 venezia wear 1.000 662 0.69
71 açık pembe 1.000 63 0.06
72 medine 1.000 144 0.14
73 sefamerve şal 1.000 576 0.6
74 şal modelleri 2019 1.000 278 0.29
75 abiye şal modelleri 1.000 283 0.28
76 sefamerve.com 1.000 785 0.75
77 armine şal 1.000 749 0.78
78 tesettür şal modelleri 1.000 189 0.19
79 aker ipek eşarp 1.000 838 0.8
80 armine outlet 900 616 0.72
81 söz ipek 900 113 0.13
82 tığ işi şal modelleri 900 356 0.4
83 tig 900 305 0.33
84 vakko monogram şal 900 829 0.88